Meist

Meie meeskond

Meie tubli meeskond, kes koolitab Sind sõitma ja annab vajalikud teadmised esmaabi andmisel.

HK Autkool OÜ-le on Haridus-ja Teadusministeeriumi ministri käskkiri nr 405 väljastatud tegevusluba B-Kategooria mootorsõidukijuhi õppe läbiviimiseks.

Raigo Koorem

Liiklusõpetaja

Liikluskoolitajana töötan juba 1993. aastast. Koolitan kõikide kategooria mootorsõiduki juhte. 2013 lõpetasin Tallinna ülikooli liiklusohutus spetsialisti eriala ning oman liiklusõpetaja 6 taset.

Heli Ringo-Koorem

Esmaabi koolitaja

Meditsiinis olen aktiivselt tegev juba 1991. aastast. Esmaabi koolitustega tegelen juba 20+ aastat. Olen töötanud erakorralise meditsiiniõena Tuletõrje-ja Päästeametis. Hetkel töötan perearsti keskuses.

Meie õppesõidu autod

HONDA CR-V Manuaal käigukastiga

HONDA HR-V Automaat käigukastiga

Meie lubadused

Transpordiameti statistika alusel oleme Harjumaa üks parema läbisaamise protsendiga koole.

Täpsemat infot leiad siit: https://transpordiamet.ee/autokoolide-statistika

Meie autokoolis ei ole juhtunud ühtegi õpilase poolt tekitatatud õnnetust õppesõitude ajal.

Selle tagab õpetaja sinu kõrval.

Anname isikliku lubaduse õppesõidutundidesse mitte hilineda ja Sinu aega mitte kulutada, vaid kasutada seda aega sõitma õppimiseks.

Meie ei manipuleeri hindadega. Põhjusega, et hind ei sõltu õppeperioodi pikkusest. Hinda mõjutavad välistegurid.

Hinnamuutustest teavitame kuu aega ette.

Meie õpetajatel on pikaajaline õpetamise kogemus ning pidevalt täiendavad oma liiklusalaseid teadmisi.

Oleme alati valmis kuulama ja lahendama olukordi, mis võivad tekkida Sinu õpingute käigus.