Esmaabi koolitus

Vajalikud teadmised terveks eluks

Sinu instruktor Heli Ringo-Koorem

Meditsiinis olen aktiivselt tegev juba 1991. aastast. Esmaabi koolitustega tegelen juba 20+ aastat. Olen töötanud erakorralise meditsiiniõena Tuletõrje-ja Päästeametis. Hetkel töötan perearsti keskuses.

Sinu autokooli teekond

Korduma kippuvad küsimused

Esmaabi koolitus on jaotatud kahe erineva päeva peale. Esimene päev toimub teooria ja teine päev (üldiselt järgmisel nädalal) läbid praktika ja sooritad esmaabi teooriaeksami.

Kui oled läbinud, nii teooria kui ka praktika aga eksam ebaõnnestub, siis tuleb uuesti teha ainult eksam.

Informeerime Sind e-maili teel, kui eksam on ebaõnnestunud.

Esmaabi koolitused toimuvad üldjuhul iga pooleteise kuu tagant. Täpsemad ajad on leitavad meie kodulehelt, valides menüüst “Kalender”.

Esmaabi koolitus maksab nii HK Autokooli õpilastele, kui ka väljaspoolt tulijatele 35 eurot.

Esmaabi koolitus on HK Autokooli õpilastel B-kategooria kursuse hinna sees. Kui soovite osaleda väljaspoolt kooli, tuleb Teil esmaabi koolituse maksumus kanda:

HK AutokoolEE737700771003218377

Selgitusse märkida: Esmaabi koolitus

Kui esmaabi teooria on Teil läbitud, siis raha enam tagasi ei saa. Küll aga on võimalik tulla praktikale ka hilisematel kuupäevadel.